Tak! Jesteś w dobrym miejscu!

Wszystko dla ucznia

Tradycja. Szeroki asortyment. Zaufanie klientów

Najlepszy sklep papierniczy w Gdyni

Wszystko Dla Ucznia

Od trzydziestu lat z powodzeniem dbamy o potrzeby naszych klientów, oferując artykuły szkolne, artykuły biurowe oraz kreatywne, a także różnorodne przybory plastyczne czy piśmienne renomowanych firm. U nas znajdziesz naprawdę wszystko, czego potrzebujesz lub sprowadzimy to specjalnie dla Ciebie. Możesz liczyć na nasze fachowe doradztwo i życzliwą obsługę.

Więcej

AktualnościW plenerze i w pracowni…

15 lipca, 2020

Od dziś w sprzedaży nowe sztalugi plenerowe i studyjne w różnych kolorach i rozmiarach. Mamy również suche pigmenty, duże pojemności temper i pędzle do tapowania,.

Więcej

Czytaj dalej…


NOWOŚĆ OD FIRMY SHEAFFER

3 lipca, 2020

Prezentujemy nowe produkty z kolekcji Prelude firmy Sheaffer : pióro wieczne model 9163 oraz długopis model 9163

Czytaj dalej…

Cieszymy się uznaniem kilku pokoleń klientów

Co wyróżnia naszą ofertę

Szeroki wybór

W naszym sklepie znajdziesz wszystko, co potrzebujesz do szkoły, na studia, do biura, a także materiały do prac artystycznych.

Moc możliwości

Wzbogacamy nasz asortyment o produkty, których potrzebują klienci, zawsze wychodząc naprzeciw ich potrzebom i oczekiwaniom.

Najlepsi klienci

Zaopatrują się u nas kolejne pokolenia, a stałych kupujących stale przybywa. Wśród nich znajdują się także trójmiejscy artyści.

Wspaniałe prezenty

Dbamy o to, by oferować ciekawe artykuły piśmienne i kreatywne, które będą idealne na ekskluzywny, wyjątkowy prezent.

Wszystko dla Ucznia

Sklep papierniczy z tradycją i fachową obsługą

Nasz sklep to ludzie. Przede wszystkim klienci, których zaufaniem i sympatią cieszymy się od trzech dekad. A także pracownicy, którzy są z nami od zawsze! Razem tworzymy wyjątkowe miejsce!

Zapraszamy do naszego świata, gdzie znajdziesz artykuły szkolne, biurowe, plastyczne, materiały do rękodzieła, dekoracje, gadżety. Dla amatorów i profesjonalistów.